Skip to main content

White 2115 // 16.09

Kiedy: piątek, 16 września 2022 16:00
Gdzie: Letnia Scena Progresji (Fort Wola 22, 01-258, Warszawa)
Cena: 109- zł
Organizator: SOLD OUT Agencja

White 2115 rusza w Pretty Tour!
Wraz z premierą platynowego już albumu „Pretty Boy”, fani Łajciora oficjalnie rozpoczęli tegoroczne wakacje. Teraz, na ich zakończenie, autor takich hitów jak „Morgan” czy „RiRi” odwiedzi 5 polskich miast, aby zagrać największą ze swoich dotychczasowych tras koncertowych. Uczestnicy każdego z wydarzeń będą mieli okazję usłyszeć na żywo najpopularniejsze utwory Łajta i chociaż na chwilę przeniosą się do słonecznej „Californii”.

Uwaga! Godzina podana w wydarzeniu jest orientacyjną godziną otwarcia bram, dokładny harmonogram wydarzenia zostanie podany do wiadomości uczestników wraz ze zbliżającym się terminem wydarzenia.

Zasady uczestnictwa osób niepełnoletnich:

  • osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostają podczas wydarzenia, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej,
  • osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej przez opiekunów prawnych zgody na uczestnictwo w imprezie.

Pobierz oświadczenie: https://soldoutagencja.pl/oswiadczenia

Kup bilet
PARTNERZY TECHNOLOGICZNI: