Skip to main content

Tash Sultana + Reuben Stone // 15.07

Kiedy: sobota, 15 lipca 2023 19:00
Gdzie: Letnia Scena Progresji (Fort Wola 22, 01-258, Warszawa)
Cena: 219-240 zł
Organizator: Winiary Bookings
Rozpiska czasowa:
18:00 – wejście
18:50 – Reuben Stone
20:00 – Tash Sultana

Tash Sultana ogłaszają swój powrót do Europy i już 15 lipca wystąpią na jedynym koncercie w Polsce, który odbędzie się 15 lipca na Letniej Scenie Progresji w Warszawie.

Tash swoją pierwszą gitarę dostali w wieku 3 lat w prezencie od swojego dziadka. Od tamtego czasu nauczyli się grać na pianinie, keyboardzie, perkusji, saksofonie, harmonijce i wielu innych instrumentach. Muzyka Tash to połączenie wyjątkowego stylu gry na gitarze oraz ich szerokiego, 5 oktawowego głosu. Swoją karierę zaczynali od grania w pubach, małych klubach i na ulicy do momentu przełomu wraz z opublikowaniem viralowego singla “Jungle”. Ponad 6 lat po jego premierze utwór zebrał setki milionów wyświetleń na YouTubie i platformach streamingowych, a Tash wystąpili na wielu wyprzedanych koncertach i największych festiwalach na całym świecie, sprzedając ponad pół miliona biletów w samym 2019 roku. Na swoim koncie mają 2 albumy (“Flow State” z 2018 i “Terra Firma” z 2021), a w zeszłym roku światło dzienne ujrzał materiał MTV Unplugged (Live in Melbourne), zarejestrowany w legendarnym Chapel Off Chapel. Nagranie okazało się największym sukcesem w historii australijskich artystów, którzy występowali w ramach tej serii i zostało udostępnione w ponad 160 krajach na całym świecie. Na 2023 Tash przygotowali nową muzykę i ogrom występów, a jedyną okazją, by doświadczyć niezwykłego klimatu ich dźwięków na żywo będzie koncert w Warszawie.

BILETY: Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 24 marca o godzinie 10:00.

Punkty sprzedaży: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster, Goout, Progresja

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

TASH SULTANA (Australia)

https://www.facebook.com/tashsultanamusic
https://www.instagram.com/tashsultanaofficial
https://www.tiktok.com/@tashsultana

Kup bilet
PARTNERZY TECHNOLOGICZNI: