Skip to main content

Babymetal + DeathbyRomy // 18.06

Kiedy: wtorek, 18 czerwca 2024 18:30
Gdzie: Letnia Scena Progresji (Fort Wola 22, 01-258, Warszawa)
Cena: 199-240 zł
Organizator: Knock Out Productions
Rozpiska czasowa:
18:00 – wejście
19:00 – DeathbyRomy
20:10 – BABYMETAL

Japońskie adeptki kawaii metalu zobaczycie 18 czerwca w Warszawie. Będzie to ich pierwszy headlinerski koncert w naszym kraju.
Są ekscentryczne i pewne siebie, a ich miks alt-metalu, trance’u oraz j-popu przysporzył artystkom tysiące fanów na całym świecie wręcz ekspresowo! Artystki z Tokio przyjeżdżają do Polski w ramach promocji tegorocznego albumu, “The Other One”.
Bilety na koncert będą dostępne od 22 grudnia (10:00) na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

BABYMETAL (Japonia) kawaii metal:
Gdy niespełna dekadę temu stawiały pierwsze kroki w metalowym świecie, z miejsca zgarnęły okazałe grono fanów, ale i nieprzychylnych słuchaczy, którzy wieszczyli im szybki koniec działalności. Tymczasem minęło parę ładnych lat, a Babymetal nie dość, że radzą sobie tylko lepiej, to w dodatku wciąż stawiają na rozwój artystyczny. Wystarczy porównać ich debiutancki album z najnowszym, “The Other One”, by szybko zrozumieć, że nawet jeśli pewne elementy pozostały na miejscu, tak sprawność kompozytorska i kształt utworów poszybowały bardzo wysoko. Japonki w dalszym ciągu, z odpowiednią gracją i lekkością, mieszają słodycz j-popu z cierpkością metalcore’u, a spinają to również słuszną dawką zmetalizowanego alt-rocka oraz elektronicznych zgrzytów. Ten kontrolowany chaos trzyma słuchacza za gardło i wzbudza maksymalny zachwyt. Pomyślcie tylko, jak to żre na scenie…

https://www.facebook.com/BABYMETAL.jp
https://www.instagram.com/babymetal_official/

DEATHBYROMY (USA) alternative r&b, trap metal, emo rap:

DeathbyRomy to artystka, którą nudzą konwenanse i którą ponad wszystko irytuje przewidywalność. Właśnie dlatego jej twórczość to wywracanie reguł do góry nogami. Korzeniem tej muzyki jest r&b, ale nie ładne i przebojowe, a zniekształcone i nasycone niepokojem. Do tego wrażenie mroku wzmaga gęsty od agresywnych beatów trap, często wzbogacony o metal, a czasami cały ten mariaż spinają wpływy emo rapu. Zachęcające jak diabli i bezlitosne na żywo.

https://www.facebook.com/deathbyromy
https://www.youtube.com/watch?v=IEUK4zV7os0
https://www.instagram.com/deathbyromy/

Zapraszają:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Kup bilet
PARTNERZY TECHNOLOGICZNI: