Skip to main content

Young Leosia // 02.09

Kiedy: piątek, 02 września 2022 19:00
Gdzie: Progresja Fort Wola 22, 01-258, Warszawa)
Cena: 109 zł
Organizator: Winiary Bookings

Kochani, koncert Young Leosi, który odbędzie się 2.09.2022 zostaje przeniesiony do klubu Progresja z przyczyn logistycznych. Adres pozostaje ten sam (Fort Wola 22), a przenosimy się dosłownie kilkaset metrów obok. Wszystkie bilety zachowują ważność, widzimy się już za 3 dni.

Teraz ma swój rok tygrysa i kończy letnią trasę koncertową z przytupem! YOUNG LEOSIA zagra finał “Rok Tygrysa Tour” 2.09 w Warszawie na Letniej Scenie Progresji. Po szalonym, wakacyjnym tournee po największych festiwalach w Polsce, reprezentantka wytwórni Internaziomale zaprezentuje wyjątkowe show muzyczno-taneczno-wizualne, które będzie podsumowaniem ostatnich miesięcy jej działalności. Na koncercie nie zabraknie największych imprezowych szlagierów jak “Szklanki” czy “Jungle Girl”, ale też pojawią się spokojniejsze, romantyczne ballady jak “Boję Się Kochać”. Zapisujcie termin w kalendarzach, to będzie najgorętszy piątek wieczór w stolicy tego lata!

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 27.07 o godzinie 12:00 tylko na https://roktygrysa.goingapp.pl/

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: https://bit.ly/WB_Regulamin

YOUNG LEOSIA
https://www.facebook.com/youngleosia
https://www.instagram.com/youngleosia

Kup bilet
PARTNERZY TECHNOLOGICZNI: