Team X

Influencerzy z Teamu X pojadą w trasę koncertową „Siedem”!

W piątek 30 lipca rozpocznie się sprzedaż biletów na trasę koncertową „Siedem” z udziałem członków drugiej edycji Team X. Od 30 sierpnia do 5 września influencerzy zagrają koncerty klubowe w siedmiu miastach.

Od grudnia ubiegłego roku członkowie drugiej edycji Team X dla zabawy tworzą własne piosenki w różnych stylach, które są publikowane na kanale Team X na Youtube.

Pierwszym klipem, promującym drugą edycję projektu, był utwór o nazwie „Siedem”, który wygenerował ponad 20 mln wyświetleń. Olbrzymie zainteresowanie wzbudziła też piosenka „Adios”, która ma już ponad 14 mln wyświetleń. Widzom najbardziej spodobały się utwory „Barwy” oraz „All in”.

Członkowie drugiej edycji Teamu X uznali, że lato jest znakomitym czasem, żeby spotkać się z fanami i pobawić z nimi przy wszystkich piosenkach, które stworzyli. W ten sposób zrodził się pomysł na trasę „Siedem”, na który będzie się składać siedem koncertów w siedmiu miastach.

Twórcy piosenek nie mogą się doczekać trasy. Wierzą, że koncerty dostarczą im wielu niezapomnianych wrażeń.

Jestem strasznie podekscytowana, bo długo przygotowywaliśmy dla fanów tę trasę. Udało się! Będziemy mogli spotkać się z fanami, porozmawiać z nimi, a przede wszystkim zagrać dla nich nasze piosenki. Na pewno się nie zawiodą. To będzie wspaniałe przeżycie! – mówi Natalia Karczmarczyk, liderka drugiej edycji projektu Team X.

Koncerty odbędą się w dniach 30 sierpnia – 5 września w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Szczecinie. W każdym z wydarzeń będzie mogło uczestniczyć od 500 do 1000 osób.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 30 lipca na stronie e-bilet.pl. Dla tych, którzy kupią bilety VIP przewidziane są gift-boxy – zestawy wyjątkowych i niepowtarzalnych gadżetów. Istnieje tez możliwość zakupienia biletów Meet & Greet, które zagwarantują fanom możliwość przybicia piątki i zrobienia wspólnych zdjęć z twórcami z Teamu X.

Członkami drugiej edycji Team X są Natalia Karczmarczyk (Natsu), Maciek Ejsmont (Sheo), Monika Kociołek, Karol Pieszko (Piechu), Julia Żugaj, Cezary Nykiel (Czaro), Patrycja Mołczanow oraz Krzysztof Lekstan (Leksiu).

Projekt Team X jest realizowany pod skrzydłami agencji influencer marketingu Spotlight, której udziałowcami są twórca internetowy Stuart Kluz-Burton, Wojciech Szaniawski (właściciel Arskom Group) oraz influencerka Weronika Bielik. Partnerem zarządzającym agencji jest Olivia Drost.

Lista koncertów:

30 sierpnia – Kraków (Studio)

31 sierpnia – Wrocław (Centrum Koncertowe A2)

1 września – Poznań (Klub B17)

2 września – Gdańsk (Klub B90)

3 września – Katowice (Klub P23)

4 września – Warszawa (Scena Letnia Progresji / Progresja)

5 września –  Szczecin (Kosmos)

Fort Wola 22, 01-258, Warszawa
AUTOBUSY: 105, 184, 197, N42 (przystanek Fort Wola); 194, 713, 716, 813, N52 (przystanek pętla Cm. Wolski)
TRAMWAJE: 10, 11, 26 (przystanek Fort Wola); 13, 27 (przystanek pętla Cm. Wolski)
ROZKŁADY: ZTM Warszawa, Jak Dojadę

Sponsorzy Letniej Sceny Progresji:

Partnerzy Technologiczni:

2021 © Gramy doWoli by Progresja. All rights reserved
code by Gregorius | design by KW Productions & Natalia Truszczyńska & Gregorius

powered by GoOut

2021 © Gramy doWoli by Progresja. All rights reserved
code by Gregorius | design by KW Productions & Natalia Truszczyńska & Gregorius

powered by GoOut