Skip to main content

Rancid + The Bronx + Grade // 06.06

Kiedy: wtorek, 06 czerwca 2023 18:00
Gdzie: Letnia Scena Progresji (Fort Wola 22, 01-258, Warszawa)
Cena: 199-230 zł
Organizator: Winiary Bookings
Rozpiska czasowa:
18:00 – drzwi
18:30 – Grade 2
19:20 – The Bronx
20:20 – Rancid

Legendarna, punk rockowa formacja – Rancid, po raz pierwszy w Polsce! Tim Armstrong i spółka zagrają 6 czerwca 2023 roku na Letniej Scenie Progresji w Warszawie i będzie to jedyny występ zespołu w naszym kraju. Plenerowa, letnia sceneria i takie hity jak “Time Bomb”, “Ruby Soho”, “Salvation” czy “Radio” to najlepszy możliwy scenariusz na przywitanie Rancid w Polsce. Gośćmi specjalnymi trasy będą kalifornijskie The Bronx – twórcy hitowego albumu “Bronx XI” z 2021 roku i świetnie znani polskim fanom Grade 2 z UK, którzy przyjadą do Polski promować nadchodzący album “Grade 2”. Warszawa zapłonie w rytm punk rockowych klasyków, uzupełnionych o młodą krew, która podbija scenę w ostatnich latach!

Rancid to zespół, którego nie trzeba szczególnie przedstawiać fanom gatunku. Zespół wymieniany jednym tchem obok takich ikon sceny, jak Social Distortion, NOFX, Pennywise czy Bad Religion tworzy muzykę dla pokoleń już od ponad 31 lat. Amerykanie w swoim dorobku zebrali 9 albumów studyjnych, a ich dyskografię zamyka “Trouble Maker” z 2017 roku, wydany nakładem Hellcat Records – wytwórni należącej do wokalisty Rancid i gitarzysty Bad Religion oraz właściciela Epitaph Records, Bretta Gurewitza. Warto wspomnieć o tym, że do dziś Rancid posiada w swoim składzie aż dwóch oryginalnych członków, którzy zakładali zespół w 1991 roku, a są nimi niekwestionowany lider Tim Armstrong i basista Matt Freeman. W listopadzie 2021 roku gitarzysta Lars Fredriksen potwierdził w wywiadzie dla brytyjskiego magazynu Kerrang!, że zespół jest na ostatniej prostej do ukończenia nowego albumu, więc z niecierpliwością czekamy czy wizyta w Polsce będzie już częścią trasy promującej następcę “Trouble Maker”!

BILETY: Sprzedaż biletów rozpoczyna się 16.12 o godz.11:00

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: https://bit.ly/WB_Regulamin

RANCID (Hellcat Records) – punk rock

https://www.facebook.com/rancid
https://www.instagram.com/rancid

THE BRONX (ATO Records) – punk rock, hardcore punk

https://www.facebook.com/thebronx
https://www.instagram.com/bronxovision

GRADE 2 (Hellcat Records) – punk rock, street punk

https://www.facebook.com/grade2iow
https://www.instagram.com/grade2iow

Kup bilet
PARTNERZY TECHNOLOGICZNI: