Skip to main content

Punk w Plenerze: Booze & Glory + The Analogs + Włochaty + Sexbomba + WC // 13.08

Kiedy: sobota, 13 sierpnia 2022 16:00
Gdzie: Letnia Scena Progresji (Fort Wola 22, 01-258, Warszawa)
Organizator: Winiary Bookings

Koncert „Punk w Plenerze” zaplanowany na 13.08.2022 na Letniej Scenie Progresji w Warszawie zostaje odwołany ze względów logistycznych i niemożności zrealizowania koncertu w pełnym składzie, który planowaliśmy. W związku z odwołaniem, bilety należy zwracać bezpośrednio w miejscach zakupu. Przepraszamy za niedogodności.

————-

Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022!
Punk w Plenerze zawita do Warszawy! Już 13 sierpnia tego roku Letnią Scenę Progresji wypełnią punkowe dźwięki. Kilka dobrze Wam znanych zespołów, sobota, duża scena, słońce i zimne piwko, a to wszystko w formie mini festiwalu! Tego dnia stolicę odwiedzą Booze & Glory, The Analogs, Włochaty, Sexbomba, WC, a to jeszcze nie wszystko! Wkrótce do składu dołączą kolejne uznane zespoły. Szykujemy coś wyjątkowego dla wszystkich tych, którzy lubią głośne i melodyjne granie!

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

BOOZE & GLORY – street punk, punk rock

https://www.facebook.com/boozeandgloryofficial
https://www.instagram.com/boozeandglory/

THE ANALOGS – street punk
https://www.facebook.com/TheAnalogs
https://www.instagram.com/theanalogs/

WŁOCHATY – punk rock
https://www.facebook.com/wlochaty.kapela
https://www.instagram.com/wlochaty.band/

SEXBOMBA – punk rock
https://www.facebook.com/seksbomba
https://www.instagram.com/sexbomba_band/

WC – punk rock
https://www.facebook.com/WC-PUNK-ROCK-1766846926945940

Kup bilet
PARTNERZY TECHNOLOGICZNI: