Skip to main content

Princess Nokia + Alina Pash + Friedberg // 10.06

Kiedy: piątek, 10 czerwca 2022 18:00
Gdzie: Letnia Scena Progresji (Fort Wola 22, 01-258, Warszawa)
Cena: 185-200 zł
Organizator: Winiary Bookings

Z wielką przykrością informujemy, że z powodów osobistych Princess Nokia została zmuszona odwołać swój nadchodzący występ w Warszawie. W związku z tym wydarzenie GirlYouGoFest zaplanowane na 10 czerwca na Letniej Scenie Progresji nie odbędzie się. Mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do Was z nowym wydarzeniem. Wszystkie zakupione bilety można zwracać w punktach sprzedaży.

——–

Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022!
Warszawski „Girl You Go! Festival”, w ramach cyklu plenerowych wydarzeń Lato w Plenerze 2022, to nowy, wyjątkowy mini festiwal, który skupia się na żeńskim głosie. Na naszej scenie pojawią się artystki nie tylko posiadające ciekawy głos czy wizerunek, ale także przekazujące ważne treści. Dziewczyny lecicie! Chcemy Was słyszeć!

Princess Nokia to artystyczny pseudonim urodzonej w Nowym Yorku Destiny Frasqueri. Zasłynęła dzięki wydanej w 2017 roku płycie 1992 Deluxe, która znalazła się wśród 25 najlepszych albumów listy Billboard Heatseekers Chart oraz spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem krytyków (NME, Noisey, The Guardian). Regularnie wyprzedaje swoje trasy, reżyseruje swoje teledyski, a ilość odtworzeń jej utworów można liczyć w milionach – mimo tego Princess Nokia w swoich poczynaniach pozostaje niezależna i jak sama zaznacza nie robi tego dla sławy, tylko z pasji.
Alina Pash to ukraińska piosenkarka, kompozytorka i aktorka. W jej muzyce usłyszymy wpływy R&B oraz hip hopu, które wzbogacone są o tradycyjne karpackie dźwięki. Występowała na największych festiwalach w swoim kraju, a już w maju będzie reprezentować Ukrainę na Konkursie Piosenki Eurowizji w Turynie z utworem Shadows of Forgotten Ancestors.

Wokalistka Anna Friedberg wraz ze swoim londyńskim kwartetem zadebiutowała głośnym singlem „BOOM” w 2019 roku. Inspirowany desert rockiem utwór przyciągnął uwagę wielu mediów, a The Line of Best Fit określił utwór jako „imponujący wyczyn”. Kolejne dokonania Friedberg poszły w bardziej alternatywnym kierunku. „Go Wild” znalazło się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej gry FIFA 2020. Tym utworem Friedberg kontynuowały swoją podróż, wypływając na szerokie wody. Kwartet indie pop wystąpił na Eurosonic Noorderslag 2020, gdzie zaimponował międzynarodowej publiczności swoim dzikim duchem. W 2021 roku ukazała się EPka „YEAH YEAH YEAH YEAH YEAH YEAH YEAH YEAH” oraz kilka remiksów Daniela Brandta. Dzięki imponującemu wsparciu radiowemu i prasowemu w całej Europie oraz festiwalowym slotom na Reeperbahn, Eurosonic i BBC Introducing, Friedberg zdobyły już reputację jednego z najbardziej ekscytujących, nowych zespołów w ostatnich latach. Teraz czas na pierwszą wizytę w Polsce!

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

PRINCESS NOKIA (USA) – trip hop, emo rap
https://www.facebook.com/princessnokia92/
https://www.instagram.com/princessnokia/
https://www.tiktok.com/@princessnokia

ALINA PASH (UKRAINA) – hip hop, R&B , folk
https://www.facebook.com/alinapashofficial
https://www.instagram.com/alinapash/

FRIEDBERG (Austria/Wielka Brytania) – indie pop, alt-rock
https://www.facebook.com/FriedbergMusic
https://www.instagram.com/friedbergmusic

Kup bilet
PARTNERZY:
PARTNERZY TECHNOLOGICZNI: