Letnia Strefa Relaksu #naWoli

Odkryj nowe miejsce na warszawskiej Woli!

Klub Progresja zaprasza do swojej strefy relaksu.

plener

leżaki

mini plaża

festiwalowa atmosfera

Specjalnie na ten długo wyczekiwany sezon przygotowaliśmy dla Was nowe miejsce za klubem Progresja! Będziecie mogli wpaść do nas na rowerze, miło spędzić czas z rodziną, swoimi zwierzakami i… poznać Wolę z nowej strony!

A jeśli zechcesz, posłuchaj muzyki na żywo – sprawdź listę naszych koncertów na gramydowoli.pl

Zachęciliśmy Was? Po prostu wpadajcie do nas już 15 maja!

Odpocznij #naWoli

ul. Fort Wola 22
przestrzeń za klubem Progresja

REZERWACJE:
info@gramydowoli.pl
+48 22 41 95 420

Grupa A
Grupa A

MECZE GRUPY A

piątek, 11 czerwca – 

Turcja – Włochy (Rzym, godz. 21.00)

sobota, 12 czerwca

Walia – Szwajcaria (Baku, 15.00)

środa, 16 czerwca

Turcja – Walia (Baku, 18.00)

Włochy – Szwajcaria (Rzym, 21.00)

niedziela, 20 czerwca – transmisja w Ogródku Klubu Progresja

Szwajcaria – Turcja (Baku, 18.00)

Włochy – Walia (Rzym, 18.00)

Grupa B
Grupa B

MECZE GRUPY B

sobota, 12 czerwca

Dania – Finlandia (Kopenhaga, 18.00)

Belgia – Rosja (Petersburg, 21.00)

środa, 16 czerwca

Finlandia – Rosja (Petersburg, 15.00)

czwartek, 17 czerwca

Dania – Belgia (Kopenhaga, 18.00)

poniedziałek, 21 czerwca

Rosja – Dania (Kopenhaga, 21.00)

Finlandia – Belgia (Petersburg, 21.00)

Grupa C
Grupa C

MECZE GRUPY C

niedziela, 13 czerwca

Austria – Macedonia Północna (Bukareszt, 18.00)

Holandia – Ukraina (Amsterdam, 21.00)

czwartek, 17 czerwca

Ukraina – Macedonia Północna (Bukareszt, 15.00)

Holandia – Austria (Amsterdam, 21.00)

poniedziałek, 21 czerwca

Macedonia Północna – Holandia (Amsterdam, 18.00)

Ukraina – Austria (Bukareszt, 18.00)

Grupa D
Grupa D

MECZE GRUPY D

niedziela, 13 czerwca

Anglia – Chorwacja (Londyn, 15.00)

poniedziałek, 14 czerwca

Szkocja – Czechy (Glasgow, 15.00)

piątek, 18 czerwca – transmisja w Ogródku Klubu Progresja

Chorwacja – Czechy (Glasgow, 18.00)

Anglia – Szkocja (Londyn, 21.00)

wtorek, 22 czerwca

Chorwacja – Szkocja (Glasgow, 21.00)

Czechy – Anglia (Londyn, 21.00)

Grupa E
Grupa E

MECZE GRUPY E

poniedziałek, 14 czerwca

Polska – Słowacja (Petersburg, 18.00)

Hiszpania – Szwecja (Sewilla, 21.00)

piątek, 18 czerwca – transmisja w Ogródku Klubu Progresja

Szwecja – Słowacja (Petersburg, 15.00)

sobota, 19 czerwca – transmisja w Ogródku Klubu Progresja

Hiszpania – Polska (Sewilla, 21.00) 

środa, 23 czerwca

Słowacja – Hiszpania (Sewilla, 18.00)

Szwecja – Polska (Petersburg, 18.00)

Grupa F
Grupa F

MECZE GRUPY F

wtorek, 15 czerwca

Węgry – Portugalia (Budapeszt, 18.00)

Francja – Niemcy (Monachium, 21.00)

sobota, 19 czerwca – transmisja w Ogródku Klubu Progresja

Węgry – Francja (Budapeszt, 15.00)

Portugalia – Niemcy (Monachium, 18.00)

środa, 23 czerwca

Portugalia – Francja (Budapeszt, 21.00)

Niemcy – Węgry (Monachium, 21.00)

1/8 FINAŁU
1/8 FINAŁU

1/8 FINAŁU EURO 2020

sobota, 26 czerwca

  1. 2A – 2B (18:00, Amsterdam)
  2. 1A – 2C (21:00, Londyn)

niedziela, 27 czerwca

  1. 1B – 3A/3D/3E/3F (21:00, Sewilla)
  2. 1C – 3D/3E/3F (18:00, Budapeszt)

poniedziałek, 28 czerwca

  1. 2D – 2E (18:00, Kopenhaga)
  2. 1F – 3A/3B/3C (21:00, Bukareszt)

wtorek, 29 czerwca

  1. 1E – 3A/3B/3C/3D (21:00, Glasgow)
  2. 1D – 2F (18:00, Londyn)
ĆWIERĆFINAŁY
ĆWIERĆFINAŁY

ĆWIERĆFINAŁY EURO 2020

piątek, 2 lipca

  1. zwycięzca 6 – zwycięzca 5 (18:00, Petersburg)
  2. zwycięzca 3 – zwycięzca 2 (21:00, Monachium)

sobota, 3 lipca  – transmisja w Ogródku Klubu Progresja

III. zwycięzca 7 – zwycięzca 8 (21:00, Rzym)

  1. zwycięzca 4 – zwycięzca 1 (18:00, Baku)
PÓŁFINAŁY
PÓŁFINAŁY

PÓŁFINAŁY EURO 2020

wtorek, 6 lipca

zwycięzca I – zwycięzca II (21:00, Londyn)

środa, 7 lipca

zwycięzca IV – zwycięzca III (21:00, Londyn)

Finał
Finał

FINAŁ EURO 2020

niedziela, 11 lipca (21:00, Londyn)  – transmisja w Ogródku Klubu Progresja

  • Grupa A

    MECZE GRUPY A

    piątek, 11 czerwca – 

    Turcja – Włochy (Rzym, godz. 21.00)

    sobota, 12 czerwca

    Walia – Szwajcaria (Baku, 15.00)

    środa, 16 czerwca

    Turcja – Walia (Baku, 18.00)

    Włochy – Szwajcaria (Rzym, 21.00)

    niedziela, 20 czerwca – transmisja w Ogródku Klubu Progresja

    Szwajcaria – Turcja (Baku, 18.00)

    Włochy – Walia (Rzym, 18.00)

  • Grupa B

    MECZE GRUPY B

    sobota, 12 czerwca

    Dania – Finlandia (Kopenhaga, 18.00)

    Belgia – Rosja (Petersburg, 21.00)

    środa, 16 czerwca

    Finlandia – Rosja (Petersburg, 15.00)

    czwartek, 17 czerwca

    Dania – Belgia (Kopenhaga, 18.00)

    poniedziałek, 21 czerwca

    Rosja – Dania (Kopenhaga, 21.00)

    Finlandia – Belgia (Petersburg, 21.00)

  • Grupa C

    MECZE GRUPY C

    niedziela, 13 czerwca

    Austria – Macedonia Północna (Bukareszt, 18.00)

    Holandia – Ukraina (Amsterdam, 21.00)

    czwartek, 17 czerwca

    Ukraina – Macedonia Północna (Bukareszt, 15.00)

    Holandia – Austria (Amsterdam, 21.00)

    poniedziałek, 21 czerwca

    Macedonia Północna – Holandia (Amsterdam, 18.00)

    Ukraina – Austria (Bukareszt, 18.00)

  • Grupa D

    MECZE GRUPY D

    niedziela, 13 czerwca

    Anglia – Chorwacja (Londyn, 15.00)

    poniedziałek, 14 czerwca

    Szkocja – Czechy (Glasgow, 15.00)

    piątek, 18 czerwca – transmisja w Ogródku Klubu Progresja

    Chorwacja – Czechy (Glasgow, 18.00)

    Anglia – Szkocja (Londyn, 21.00)

    wtorek, 22 czerwca

    Chorwacja – Szkocja (Glasgow, 21.00)

    Czechy – Anglia (Londyn, 21.00)

  • Grupa E

    MECZE GRUPY E

    poniedziałek, 14 czerwca

    Polska – Słowacja (Petersburg, 18.00)

    Hiszpania – Szwecja (Sewilla, 21.00)

    piątek, 18 czerwca – transmisja w Ogródku Klubu Progresja

    Szwecja – Słowacja (Petersburg, 15.00)

    sobota, 19 czerwca – transmisja w Ogródku Klubu Progresja

    Hiszpania – Polska (Sewilla, 21.00) 

    środa, 23 czerwca

    Słowacja – Hiszpania (Sewilla, 18.00)

    Szwecja – Polska (Petersburg, 18.00)

  • Grupa F

    MECZE GRUPY F

    wtorek, 15 czerwca

    Węgry – Portugalia (Budapeszt, 18.00)

    Francja – Niemcy (Monachium, 21.00)

    sobota, 19 czerwca – transmisja w Ogródku Klubu Progresja

    Węgry – Francja (Budapeszt, 15.00)

    Portugalia – Niemcy (Monachium, 18.00)

    środa, 23 czerwca

    Portugalia – Francja (Budapeszt, 21.00)

    Niemcy – Węgry (Monachium, 21.00)

  • 1/8 FINAŁU

    1/8 FINAŁU EURO 2020

    sobota, 26 czerwca

    1. 2A – 2B (18:00, Amsterdam)
    2. 1A – 2C (21:00, Londyn)

    niedziela, 27 czerwca

    1. 1B – 3A/3D/3E/3F (21:00, Sewilla)
    2. 1C – 3D/3E/3F (18:00, Budapeszt)

    poniedziałek, 28 czerwca

    1. 2D – 2E (18:00, Kopenhaga)
    2. 1F – 3A/3B/3C (21:00, Bukareszt)

    wtorek, 29 czerwca

    1. 1E – 3A/3B/3C/3D (21:00, Glasgow)
    2. 1D – 2F (18:00, Londyn)
  • ĆWIERĆFINAŁY

    ĆWIERĆFINAŁY EURO 2020

    piątek, 2 lipca

    1. zwycięzca 6 – zwycięzca 5 (18:00, Petersburg)
    2. zwycięzca 3 – zwycięzca 2 (21:00, Monachium)

    sobota, 3 lipca  – transmisja w Ogródku Klubu Progresja

    III. zwycięzca 7 – zwycięzca 8 (21:00, Rzym)

    1. zwycięzca 4 – zwycięzca 1 (18:00, Baku)
  • PÓŁFINAŁY

    PÓŁFINAŁY EURO 2020

    wtorek, 6 lipca

    zwycięzca I – zwycięzca II (21:00, Londyn)

    środa, 7 lipca

    zwycięzca IV – zwycięzca III (21:00, Londyn)

  • Finał

    FINAŁ EURO 2020

    niedziela, 11 lipca (21:00, Londyn)  – transmisja w Ogródku Klubu Progresja

Fort Wola 22, 01-258, Warszawa
AUTOBUSY: 105, 184, 197, N42 (przystanek Fort Wola); 194, 713, 716, 813, N52 (przystanek pętla Cm. Wolski)
TRAMWAJE: 10, 11, 26 (przystanek Fort Wola); 13, 27 (przystanek pętla Cm. Wolski)
ROZKŁADY: ZTM Warszawa, Jak Dojadę

Sponsorzy Letniej Sceny Progresji:

Partnerzy Technologiczni:

2021 © Gramy doWoli by Progresja. All rights reserved
code by Gregorius | design by KW Productions & Natalia Truszczyńska

powered by GoOut

2021 © Gramy doWoli by Progresja. All rights reserved
code by Gregorius | design by KW Productions & Natalia Truszczyńska

powered by GoOut