Skip to main content

Letnia Strefa Relaksu #naWoli

Odkryj nowe miejsce na warszawskiej Woli!

Klub Progresja zaprasza do swojej strefy relaksu.

Wydarzenia


Warsztaty plastyczne #naWoli

Warsztaty plastyczne dla dzieci na Plaży Progresji!

Kontynuujemy program dla dzieci i ich rodziców na Letniej Scenie Progresji! Tym razem przygotowaliśmy inspirujące warsztaty plastyczne dla najmłodszych, podczas których dzieci będą mogły kreatywnie spędzić czas, a rodzice zrelaksować się na naszej plaży.

Warsztaty plastyczne to zajęcia dla dzieci, które chcą rozwijać swoje zdolności artystyczne i lubią wykonywać prace plastyczne. Stworzymy własną, plenerową pracownię, w której będziemy poznawać różne techniki z obszaru sztuk pięknych. Dzięki temu osiągniemy ciekawe efekty w zakresie: grafiki, malarstwa, rzeźby, ceramiki, tkaniny, wzornictwa i sztuk wizualnych. Program bazuje na rękodziele artystycznym oraz sztuce nowoczesnej. Będziemy wykonywać różnorodne prace, wykorzystując takie techniki jak: rysunek, malarstwo, rzeźba, grafika, ceramika, szycie, decoupage, projektowanie i inne. Zajęcia poprowadzi Elwira Kańczugowska – artystka prowadząca warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Sztuka to jej pasja oraz zawód. Jest absolwentką studiów o kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Lubi pracę z ludźmi, co traktuje jako twórcze wyzwanie. Działa przede wszystkim w dziedzinie malarstwa i ceramiki, ale także animacji poklatkowej i filmu.

Godz. 17:00-19:00

Zapraszamy dzieci od 3 roku życia.

Wstęp wolny po pobraniu darmowego zaproszenia. Liczba miejsc na poszczególne terminy ograniczona (LIMIT: 15 miejsc)


plener

leżaki

mini plaża

festiwalowa atmosfera

Specjalnie na ten długo wyczekiwany sezon przygotowaliśmy dla Was nowe miejsce za klubem Progresja! Będziecie mogli wpaść do nas na rowerze, miło spędzić czas z rodziną, swoimi zwierzakami i… poznać Wolę z nowej strony!

A jeśli zechcesz, posłuchaj muzyki na żywo – sprawdź listę naszych koncertów na gramydowoli.pl

Zachęciliśmy Was? Po prostu wpadajcie do nas już 15 maja!

Odpocznij #naWoli

ul. Fort Wola 22
przestrzeń za klubem Progresja

REZERWACJE:
info@gramydowoli.pl
+48 22 41 95 420