Muniek – odwołany

Niestety z przyczyn logistycznych, koncert  zespołu Muniek i Przyjaciele 5 września nie odbędzie się.  Możliwa wymiana biletów na inne koncerty cyklu PlenR w Warszawie oraz Poznaniu, Gliwicach, Żywcu i Kazimierzu Dolnym  lub zwrot biletów – prosimy o kontakt z bileterią. Przepraszamy za niedogodności, ale nadal wierzymy, że muzyka nas połączy i mamy nadzieję, że do zobaczenia na innych koncertach!

————-

Po dwóch latach od złotej płyty „Syn Miasta”, Muniek Staszczyk z kolegami z zespołu Muniek i Przyjaciele powraca z koncertowym wydawnictwem płytowym w wersji  akustycznej. Album zespołu Muniek i Przyjaciele pt. „Na żywo i akustycznie 2018 – 2019” zapowiada utwór „Bóg”.  

Na płycie towarzyszą Muńkowi Cezariusz Kosman oraz Janek “Jahlove” Pęczak. Fani Muńka  znajdą na płycie utwory pochodzące z różnych projektów artystycznych: zarówno z repertuaru zespołów T.Love i Szwagierkolaska, jak i działań solowych wokalisty, w tym największe przeboje jak „King”, „I Love You”, „Bóg” czy „Apaszem Stasiek był”.

O tym jak akustyczne wersje utworów Muńka brzmią na żywo wszyscy fani będą mogli przekonać się już 5 września! Oczywiście w plenerze Progresji.

Fort Wola 22, 01-258, Warszawa
AUTOBUSY: 105, 184, 197, N42 (przystanek Fort Wola); 194, 713, 716, 813, N52 (przystanek pętla Cm. Wolski)
TRAMWAJE: 10, 11, 26 (przystanek Fort Wola); 13, 27 (przystanek pętla Cm. Wolski)
ROZKŁADY: ZTM Warszawa, Jak Dojadę

Sponsorzy Letniej Sceny Progresji:

Partnerzy Technologiczni:

2021 - © Gramy doWoli by Progresja. All rights reserved
code by Gregorius | design by KW Productions & Natalia Truszczyńska & Gregorius

powered by GoOut

2021 - © Gramy doWoli by Progresja. All rights reserved
code by Gregorius | design by KW Productions & Natalia Truszczyńska & Gregorius

powered by GoOut