Skip to main content

Marc Rebillet // 03.08

Kiedy: środa, 03 sierpnia 2022 18:00
Gdzie: Letnia Scena Progresji (Fort Wola 22, 01-258, Warszawa)
Cena: 89- zł
Organizator: Follow The Step
Rozpiska czasowa:
18:00 – drzwi
20:00 – koncert

Śpiewa, zapętla, improwizuje, a na dodatek przetwarza, a to wszystko okraszone dobrym żartem, ironią, czasem szlafrokiem czy bokserkami. Dlatego pochodzący z Dallas muzyk to prawdziwy człowiek orkiestra i bardzo intrygująca persona.
Artysta w 2016 roku zaczął nagrywać w serwisie YouTube swoje „dzieła” wykonane w domowym zaciszu. Pandemia w tym przypadku zdecydowanie pomogła Marcowi, bo właśnie wtedy nagrał takie viralowe hity, jak „Your New Morning Alarm”, „I’m A Flamingo” czy utwór o szczepionce na koronawirusa – „Vaccinated Attitude”. Robił streamy, zanim to było modne!
Te wspomniane sukcesy pozwoliły dosłownie eksplodować karierze Rebilleta. Od tego czasu, zdążył już współpracować z takimi artystkami, jak Erikah Badu, Flying Lotusem czy Snoop Doggiem. Nic dziwnego – Marc to artysta niezwykle wszechstronny – równie dobrze odnajduje się w jazzowo-funkowym anturażu, jak i surowo – basowych bitach w stylu Mr. Oizo. Jeśli prześledzimy karierę amerykańskiego artysty to w tym przypadku mamy do czynienia z fenomenem. Wyobraźcie sobie, nagrywacie śmieszne filmy, jakie nagrywają miliony osób na całym świecie, ale to właśnie Wam udaje się wyjść z domowego zacisza do milionów odbiorców na całym świecie. Tutaj mamy też odpowiedź, dlaczego nie można ominąć jego występu w warszawskiej Progresji. To będzie prawdziwe szaleństwo!

Marc Rebillet
Official Website: https://www.marcrebillet.com/
Official Facebook Page: https://www.facebook.com/marcrebillet
Official Twitter: https://twitter.com/marcrebillet
Official Instagram: https://www.instagram.com/marcrebillet/
Official YouTube Channel: https://www.youtube.com/marcrebillet
Official TikTok: https://www.tiktok.com/@marcrebillet

Kup bilet
PARTNERZY:
PARTNERZY TECHNOLOGICZNI: