Gentleman – odwołany // 06.08

Kiedy: piątek, 06 sierpnia 2021 19:00
Gdzie: Letnia Scena Progresji (Fort Wola 22, 01-258, Warszawa)
Organizator: Progresja

Koncert Gentlemana zaplanowany na 6 sierpnia 2021 roku zostaje odwołany zgodnie z decyzją Roots Music Promotion, organizatora wydarzenia.

Osobom, które zakupiły bilet na stronie www.progresja.com oraz www.gramydowoli.pl gwarantujemy zwrot pieniędzy do 180 dni zgodnie z obowiązującym prawem. Dołożymy wszelkich starań, aby ten termin przyśpieszyć.

Pełny komunikat Roots Music Promotion:

Szanowni Państwo,

Z ogromną przykrością informujemy, że koncert zostaje odwołany. Niestety mimo ogromnych wysiłków z naszej strony, Managementu oraz Klubu nie uda się go zrealizować w tym terminie. Zbyt wiele spraw nałożyło się na tą trudną decyzję, dlatego jesteśmy zmuszeni go odwołać. Zdajemy sobie sprawę, że jest bardzo późno, walczyliśmy do końca ale się nie udało. Pandemia okazała się od nas mocniejsza i przegraliśmy. Jesteśmy gotowi ponieść dalsze konsekwencje tej decyzji, z pokorą i zrozumieniem przyjmując Wasze niezadowolenie.Jednocześnie informujemy, że wszystkie bilety zostaną zwrócone, ponadto prosimy o kontakt osoby, które poniosły nieodwracalne koszty noclegów i transportu na maila: soundclash@interia.pl znajdziemy dla Was rozwiązanie. Popełniliśmy ogromny błąd, przekładając koncert o kilka miesięcy zamiast na przyszły rok, jesteśmy tego świadomi i bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność. Ponadto informujemy, że trwają rozmowy na temat ustalenia nowej daty koncertu już w innym miejscu. Dlatego nie możemy zagwarantować że zostanie utrzymana ważność biletów zakupionych na koncert w Progresji. W związku z czym prosimy również o kontakt osoby, które zakupiły bilety, w celu dokonania dla nich upustu na kolejne wydarzenie. Chcemy Wszystkim z Was, którzy nie zwrócili biletów, wynagrodzić wyrozumiałość. Piszcie do nas, znajdziemy rozwiązanie. Z wyrazami szacunku Organizatorzy

Źródło komunikatu: https://www.facebook.com/events/1500670383442052/?post_id=2037643569744728&view=permalink

-- 

Gentleman wraca do Polski po 2 latach nieobecności.

Choć urodził się w Niemczech, to w ciągu ostatnich 20 lat stał się jednym z najbardziej popularnych wykonawców Reggae na świecie. Fenomen artysty polega na tym, że potrafi połączyć niemiecką precyzję z jamajskim flow.

Karierę muzyczną zaczynał w połowie lat 90. jako młody raper, zafascynowany kulturą karaibską, która z czasem pomogła mu ukształtować osobowość. Na fali popularności dancehallu, stworzył wizerunek gentlemana, z którym nie rozstaje się do dzisiaj.

Kup bilet
PARTNERZY:
PARTNERZY TECHNOLOGICZNI:
Fort Wola 22, 01-258, Warszawa
AUTOBUSY: 105, 184, 197, N42 (przystanek Fort Wola); 194, 713, 716, 813, N52 (przystanek pętla Cm. Wolski)
TRAMWAJE: 10, 11, 26 (przystanek Fort Wola); 13, 27 (przystanek pętla Cm. Wolski)
ROZKŁADY: ZTM Warszawa, Jak Dojadę

Sponsorzy Letniej Sceny Progresji:

Partnerzy Technologiczni:

2021 © Gramy doWoli by Progresja. All rights reserved
code by Gregorius | design by KW Productions & Natalia Truszczyńska

powered by GoOut

2021 © Gramy doWoli by Progresja. All rights reserved
code by Gregorius | design by KW Productions & Natalia Truszczyńska

powered by GoOut