Skip to main content

Foals + Tappahall // 25.06

Kiedy: niedziela, 25 czerwca 2023 18:00
Gdzie: Letnia Scena Progresji (Fort Wola 22, 01-258, Warszawa)
Cena: 209 zł
Organizator: Charm Music
Rozpiska czasowa:
18:00 – wejście
19:00 – Tappahall
20:00 – Foals

„Foals powracają do Polski! Brytyjski zespół wystąpi na Letniej Scenie Progresji 25 czerwca 2023 roku!

Foals zadebiutowali w 2008 roku z albumem Antidotes, który podbił listy przebojów i stał się pierwszym z wielu sukcesów zespołu.
Brytyjskie trio w składzie: Yannis Philippakis (wokal i gitara), Jack Bevan (perkusja), Jimmy Smith (gitara), nie boi się muzycznych eksperymentów, a najnowszy album Life is Yours (2022), to cytując wokalistę “zdecydowanie najbardziej popowy album, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy”.
“Life is Yours” łączy charakterystyczne dla Foals brzmienia alternatywnego rocka z porywającą muzyką taneczną. Album promowały single: „Wake Me Up”, „2AM” i „Looking High”.

Podczas koncertu w Warszawie zespół zaprezentuje najbardziej znane i lubiane utwory z albumów Holy Fire (2013) czy Everything Not Saved Will Be Lost, Pt. 1 and Pt. 2 (2019) a także największe hity z ostatniego albumu.

Tappahall

Tappahall to młody, polski zespół. Grupa działa od 4 lat, a muzyka, którą tworzą to mix indie rocka, synth popu i elektroniki. Świeże brzmienie i aranże połączone z multi instrumentalnymi umiejętnościami członków zespołu tworzą mieszankę, obok której nie sposób przejść obojętnie. Tappahall zadebiutowali utworem ‘Nonexistent’, który zebrał doskonałe recenzje zarówno wśród branży jak i publiki.

Koncert odbędzie się na Letniej Scenie Progresji w ramach cyklu gramy doWoli.

Kup bilet
PARTNERZY TECHNOLOGICZNI: