Skip to main content

Ben Howard + Lael Neale // 12.07

Kiedy: środa, 12 lipca 2023 19:00
Gdzie: Letnia Scena Progresji (Fort Wola 22, 01-258, Warszawa)
Cena: 179 zł
Organizator: Fource
Rozpiska czasowa:
19:00 – otwarcie bram
19:30 – Lael Neale
20:30 – Ben Howard

Jeden z najważniejszych i najbardziej intrygujących brytyjskich songwriterów już latem zawita do Polski! Wiele się zmieniło od czasu kiedy brytyjski muzyk Ben Howard wydał w 2011 roku kultowy już, potrójnie platynowy debiut “Every Kingdom”. Obecnie jego dorobek można podzielić na aż cztery odrębne rozdziały, w ramach których wykreował swoje własne uniwersum i brzmienie, tętniące życiem za sprawą akustycznego oraz elektronicznego instrumentarium. Do tego wyjątkowego świata będzie można dołączyć już 12 lipca 2023 roku w Warszawie, podczas koncertu artysty na Letniej Scenie Progresji.

W ciągu ostatniej dekady do dorobku Bena dołączyły między innymi dwa albumy, które podbiły szczyty brytyjskiej listy sprzedaży: “I Forget Where We Were” (2014) oraz najnowszy “Collections From The Whiteout” (2021). Obecnie kończy on pracę nad swoją 5. płytą, która otworzy kolejny etap jego kariery, a jej fragmenty latem zabrzmią również na żywo, obok największych przebojów z dotychczasowej dyskografii. Koncerty Bena Howarda to porywające doświadczenie, opisane przez The Times jako ,,czarujące, wręcz transcendentalne”. Na scenie towarzyszy mu duży zespół wraz z którym dają intensywne i niezapomniane show.

Warszawski koncert Bena Howarda otworzy obdarzona wyjątkowym głosem i naturalną umiejętnością pisania pięknych melodii Lael Neale. Jej tegoroczny album „Star Eaters Delight” zbiera świetne recenzje, a już 12 lipca będziemy mogli przekonać się, jak ten materiał brzmi na żywo!

Kup bilet
PARTNERZY TECHNOLOGICZNI: