African Beats Festival 2021

Rozżarzone, afrykańskie powietrze nadciąga nad Warszawę! Przed Tobą najgorętsze wydarzenie środka lata, czyli AFRICAN BEATS FESTIVAL! To wielkie święto muzyki afrykańskiej, które sprawi, że poczujesz atmosferę Czarnego Lądu. Przygotuj się na magiczną, transową noc przy akompaniamencie najlepszych, etnicznych brzmień prosto z ojczyzny Afrobeatu.
Podczas naszego wydarzenia usłyszysz dźwięki pustyni, które zabiorą Cię w podróż dookoła Afryki oraz porwą do tańca. Spodziewaj się potężnej dawki Afrobeatu, World Music oraz Saharyjskiego Bluesa. Poza walorami artystycznymi, będziesz miał okazję spróbowania Afrykańskiej kuchni, odwiedzenia Afrykańskiego Marketu oraz spędzenia czasu razem z innymi miłośnikami kultury Afrykańskiej.
Jeśli kochasz podróże, dobre jedzenie czy piękną muzykę, nie może Cię tutaj zabraknąć. African Beats Festival jest miejscem stworzonym dla Ciebie!

NA SCENIE WYSTĄPIĄ
Mamadou & Sama Yoon (Polska/Senegal)
The Afronauts (Polska/Maroko/USA)
EL Mezouaria (Polska / Maroko)
Ayoub Houmanna (Maroko)
Groove Baza (Polska/Sierra Leone/Mauritius/Francja)

Oto dobór najlepszych Polskich artystów afrobeat, których energia oraz pasja do muzyki połączona z miłością do kontynentu nadaje ich twórczości unikatowej wibracji. Jeśli usłyszysz ich raz, będziesz chciał tylko więcej.

ATRAKCJE DODATKOWE
WARSZTATY BĘBNIARSKIE

Prowadzący:
Marek Ajsu Malinowski
Amadou Fola

W trakcie zajęć przyswoisz techniki gry na afrykańskich bębnach djembe. Skupimy się na wypracowaniu techniki gry, nauce tradycyjnych rytmów afrykańskich oraz budowaniu aranżacji. Zadbamy też o elementy solowych improwizacji, a całość urozmaicimy dobrą zabawą. Zapisy na warsztaty drogą mailową 👉🏼 marek.malinowski.it@gmail.com

FIRE SHOW
Pokazy fire show zostaną wykonane będą przez Amatum Teatr. Będą one wspaniałym uzupełnieniem afrykańskich dźwięków, płynących ze sceny. Pokazy trwać będą równolegle z odbywającymi się koncertami i rozpoczną się po godzinie 20:00. Będzie gorąco! 🥵

AFRICAN MARKET
Czyli afrykański ryneczek festiwalowy, na którym poczujesz smak Afryki i znajdziesz wyjątkowe przedmioty oraz ubrania z afrykańską duszą. Zabierz ze sobą dużą torbę na zakupy! 🛍!

PROWADZĄCY
DAWID ALBAAJ – pochodzący z Trójmiasta wokalista na scenie kipi dobrą energią i zaraża pozytywną wibracją. Jako konferansjer wzbogaca prowadzone przez siebie wydarzenia nutą jamajskich przypraw. Jeśli nie cieszycie się na tę wiadomość, to znaczy, że jeszcze go nie znacie! 🇯🇲🇵🇱
DJ RADIKAL IRIE – pionier dancehallu w Polsce, producent, muzyk i dziennikarz muzyczny. Promotor kultury afro-brazylijskiej. Od 3 lat zafascynowany afrobeats, nowoczesną muzyką z Afryki.
Grał na Festiwalach, setkach imprez filmowych i ventach w całej Polsce.
Porowadział na antenie Polskiego radia pierwszą audycję poświeconą dancehall/raggamuffin. Organizator Festiwalu Kultury Afro- Brazylijskiej. Założyciel kultowej grupy Transmisja, Cinq G i Groove Baza All Stars

Ponadto:
Strefa Food Truck
Strefa Chill-Out

Organizator: Agencja Perspektywy
www.agencjaperspektywy.pl
Partnerzy:
Lokaah
Hit The Road Music Studio
Klub Progresja
Hotel Wald

Fort Wola 22, 01-258, Warszawa
AUTOBUSY: 105, 184, 197, N42 (przystanek Fort Wola); 194, 713, 716, 813, N52 (przystanek pętla Cm. Wolski)
TRAMWAJE: 10, 11, 26 (przystanek Fort Wola); 13, 27 (przystanek pętla Cm. Wolski)
ROZKŁADY: ZTM Warszawa, Jak Dojadę

Sponsorzy Letniej Sceny Progresji:

Partnerzy Technologiczni:

2021 © Gramy doWoli by Progresja. All rights reserved
code by Gregorius | design by KW Productions & Natalia Truszczyńska & Gregorius

powered by GoOut

2021 © Gramy doWoli by Progresja. All rights reserved
code by Gregorius | design by KW Productions & Natalia Truszczyńska & Gregorius

powered by GoOut